? Przewóz osób Polska Holandia? ?? - Krakow Direct
Professionals in Krakow Transfer & Tour Services
×

Przewóz osób Holandia

Przewóz osób z Polski do Holandii

Holandia to niewielki kraj znany tulipanów, mleka i serów, przepięknej architektury historycznych oraz sielankowych krajobrazów. Nic dziwnego, że z roku na rok przybywa tam turystów z całego świata, w tym wielu Polaków. Jednak mnóstwo osób znajduje tam coś więcej, niż atrakcje turystyczne – perspektywy zawodowe. Coraz więcej Polaków regularnie podróżuje do Holandii a  my chcemy zapewnić, że ciągłe bycie w trasie wcale nie musi byc uciazliwe! 

Przedstawiamy kompleksową ofertę przewozu Polska Holandia z Krakow Direct. Zapewniamy transport a osobistym odbiorem z każdego miasta w Polsce na wskazany adres w Holandii.  Kursujemy codziennie i zawsze dostosowujemy przejazd do indywidualnego klienta.


Trasa Polska – Holandia

Trasa z Polski do Holandii jest nam bardzo dobrze znana – niektórzy nasi kierowcy kursują po niej codziennie.  Autokar / bus do Holandii jedzie przez Niemcy, a od granicy polsko-niemieckiej zwykle pozostaje ok 10 godzin drogi. 

Jednym z najpopularniejszych miejsc docelowych w Holandii wśród Polaków jest oczywiście stolica – Amsterdam. Podróż tam to czysta przyjemność, a trasa w większości prowadzi przez autostrady.

Przykładowe odległości pomiędzy Amsterdamem a największymi miastami Polski: 

 • Warszawa – Amsterdam – ok. 1450 km
 • Kraków – Amsterdam – ok. 1250 km
 • Wrocław – Amsterdam – ok. 1000 km 
 • Poznań – Amsterdam – ok. 900 km

Podczas podróży zapewniamy komfortowe warunki dzięki wygodnym, rozkładanym siedzeniem, toalecie, rozkładanym stolikiem  i możliwości oglądania filmów DVD na ekranie z przodu pojazdu. Nasi kierowcy zawsze jest chętny do pomocy i otwarci na wszelkie sugestie. Zatrzymają się na trasie tyle razy, ile będziesz tego potrzebować. Chcemy, aby Twoja podróż autobusem / busem do Holandii  była przyjemna i bezpieczna, nie ważne jak długo będzie trwać.

Trasa Holandia Belgia

Organizujemy także przewóz osób z Holandii do Belgii. Przejazd z Brukseli do Amsterdamu zajmuje zaledwie ok trzy godziny.


Kogo wozimy?

 • Duże i małe grupy pracowników, którzy regularnie podróżują do pracy w Holandii.
 • Zorganizowane grupy, które wybierają się na eventy, wesela, zawody, koncerty.
 • Pracowników korporacji podróżujących za granicą w celach biznesowych.
 • Grupy zorganizowane na zlecenie biur podróży.
 • Klientów indywidualnych jadących do Holandii w celach turystycznych.
 • Zorganizowane grupy jadące na narty/wycieczki rowerowe/ wspinaczkę/ kajaki – zapewniamy bezpieczny przewóz sprzętu.
 • Transfery na największe lotniska w Holandii.
 • Wycieczki szkolne/studenckie, wymiany międzynarodowe.

Nasze pojazdy

Nasza flota to prawdziwa chluba firmy. Dysponujemy busami Mercedes Sprinter, Vito oraz Autokarami Setra, które posiadają licencję międzynarodowe.

Busy Mercedes Sprinter:

 • pojemność 19 + 1, klimatyzacja, gniazda USB, rozkładane komfortowe siedzenia, połączenie Wi-Fi, pasy bezpieczeństwa, bezpłatny fotelik dla dziecka, ekran z przodu pojazdu i odtwarzacz DVD.

Mercedes V-class

 • pojemność 7 + 1, klimatyzacja, gniazda USB, rozkładane komfortowe siedzenia, luksusowe skórzane fotele, pasy bezpieczeństwa, bezpłatny fotelik dla dziecka.

Mercedes Vito

 • pojemność 8 + 1, klimatyzacja wysokiej klasy przestronne wnętrze, bezpłatny fotelik dla dziecka, pasy bezpieczeństwa, ekran do oglądania filmów DVD w trakcie jazdy.

Autokary Setra

 • pojemność 53 + 1, klimatyzacja, rozkładane stoliki, głośniki z możliwością regulacji, toaleta, rozkładane siedzenia, połączenie Wi-Fi, gniazda 230 V, ekrany LCD, nowoczesne pasy bezpieczeństwa.

Dodatkowo, możemy zorganizować bagażnik, który bezpiecznie przewiezie Twój sprzęt (rowery/narty).

Przewóz osób Polska Holandia - VIP mercedes sprinterPrzewóz osób Polska Holandia - Wygodne siedzenia

Polska Holandia - Autokar SetraPolska Holandia - komfort


Autokary / Busy do Holandii z Krakow Direct – najlepszy wybór

Komfort

Wiemy, że długodystansowe trasy wymagają wygody. Nasze nowoczesne busy do Holandii zapewniają komfortowe rozkładane siedzenia, klimatyzację i wszelkie potrzebne udogodnienia, abyś mógł zrelaksować się podczas podróży.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze autokary / busy do Holandii wyposażone są w nowoczesne pasy bezpieczeństwa i specjalną przestrzeń na bezpieczne umiejscowienie bagażu. Każdy kierowca ma wieloletnie doświadczenie na drogach europejskich i zawsze gotowy jest do pomocy w przypadku jakiejkolwiek niedogodności.

Korzystne ceny

Wycenę każdej usługi konsultujemy indywidualnie, w zależności od potrzeb konkretnych osób (docelowy adres, ilość osób, rodzaj pojazdu).  Zawsze staramy się zapewnić, aby oferta była dla Ciebie jak najkorzystniejsza. W celu ustalenia dokładnej ceny podróży z Polski do Holandii napisz do nas, a my gwarantujemy natychmiastowy kontakt.

Fotelik dla dziecka

Podróżujesz do Holandii z maluchami? Dysponujemy bezpłatnym fotelikami dziecięcymi, które zapewnią bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Jeżeli chcesz skorzystać z tej usługi – daj nam wcześniej znać a my przygotujemy odpowiednie siedzenie.

Duża dostępność

Nasze busy z Polski do Holandii kursują codziennie, również w weekendy. Godziny odbioru są zawsze dostosowywane do indywidualnych klientów.  Kontakt z działem Customer Service pozwoli Ci sprawdzić pełną dostępność – napisz lub zadzwoń do nas.

Osobisty odbiór

Zapewniamy osobisty odbiór z dowolnego miasta Polski i kierujemy się na wskazany wcześniej adres. Nasi kierowcy są zawsze punktualni i z chęcią pomogą Ci w zapakowaniu ciężkiego bagażu.


Nasze inne usługi

KrakowDirect to nie tylko przejazd z Polski do Holandii. Od lat zapewniamy szeroki wybór przewozu osób w kraju i na terenie całej Unii Europejskiej. Nasza oferta obejmuje:


Kraków Direct – Poznaj nas

Firma świadczy usługi transportowe od 12 lat. Głównym obszarem działania jest dla nas Polska, ale z roku na rok poszerzamy swoje usługi, dodając na mapie punkty w calej Europy (Belgia, Holandia, Niemcy). Codziennie uczymy się czegoś nowego od naszych klientów i mamy nadzieję, że pozostanie tak jeszcze przynajmniej przez kolejne 12 lat!

Jednym z głównych budulców naszej firmy są najlepszej klasy auta. Jest to dla nas prawdziwy powód do dumy. Gwarantujemy, że każdy nasz autokar / bus do Holandii to kompleksowe i nowoczesne  wyposażenie, które zapewni pełen komfort podróży.

Wszystko pod okiem niezastąpionych kierowców, którzy stoją na straży bezpieczeństwa i przyjemnej atmosfery podczas każdego transportu. Niezależnie bowiem od tego jak kompleksowo wyposażone są pojazdy, to doświadczenie  i profesjonalne podejście kierowców jest podstawą rzetelnej usługi. 

Długie trasy mogą być prawdziwym wyzwaniem organizacyjnym. Jednak dzięki naszym nieocenionym logistykom żadna europejska trasa nie jest problemem. Pozwalają  zagwarantować nienaganną punktualność i sprawny przejazd do celu. Wiedzą, że w trasie trzeba poradzić sobie w każdej sytuacji.

Dział Customer Service zapewnia kontakt z klientem i dostarcza rzetelne informacje. Z  przyjemnością zaznajomi Cię z każdą naszą usługą oraz przedstawi Ci dokładnie przebieg trasy Holandia Belgia.

Firma Krakow Direct przewiozła z Holandii do Polski tysiące klientów.  Codziennie spotykamy się z pozytywnymi opiniami ze strony osób, które skorzystały z naszej oferty i zdecydowały się utrzymać z nami kontakt. Niezwykle nas cieszy fakt, że wciąż możemy się rozwijać i poszerzać nasze usługi, docierając tym samym do ludzi z całej Polski. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, ale także na sugestie. Kontakt z klientem jest dla nas wyjątkowo ważny i Chcemy wiedzieć czy nasza firma sprostała  Twoim oczekiwaniom!Jeżeli chcesz skorzystać z usługi – przewóz Polska Holandia – skontaktuj się z nami.  Wypełnij formularz, dzięki któremu przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.


 

Client Browser: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)ClientIP: 3.233.242.67Compilation time: 20240420065619